Chełm

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Chełm

Wiadomości

Kontenerem przewoził kuchenkę gazową na złom

Mężczyzna w dużym kontenerze na śmieci przewoził kuchenkę gazową na złom.
Mężczyzna w dużym kontenerze na śmieci przewoził kuchenkę gazową na złom. fot. straż miejska

Pomysłowy zbieracz złomu "pożyczył" kontener na śmieci, by przewieźć nim starą kuchenkę gazową do skupu. Spektakularny plan spalił na panewce, gdy 500 m od złomowiska mężczyznę zatrzymała straż miejska.Czy pożyczyłe(a)ś coś kiedyś bez wiedzy właściciela?

tak i nie oddałe(a)m 16%
tak i oddałe(a)m 26%
nie, nigdy tak nie zrobiłe(a)m 58%
zakończona Łącznie głosów: 983
O mężczyźnie, który w biały dzień ul. ZamiejskąMapka na Chełmie ciągnął za sobą kontener na odpadki, straż miejską poinformowali mieszkańcy.

Co ciekawe, mężczyzna zdążył już z kontenerem pokonać ok. 1 km. Wtedy jednak na jego drodze stanęli funkcjonariusze z referatu profilaktyki.

- Zobaczyliśmy pana w średnim wieku, który z mozołem ciągnął za sobą kontener na odpady. Podczas rozmowy z nim ustaliliśmy, że jedzie do skupu złomu, a w środku przewozi starą kuchenkę gazową. Przyznał, że nie posiada żadnego wózka, wpadł więc na pomysł, że wykorzysta do transportu śmietnik. Obiecał, że po wszystkim zwróci go na miejsce - mówi Jakub Wałdoch ze Straży Miejskiej.
Mundurowi nie uwierzyli w słowa pomysłowego złomiarza. Nakazali, by odstawił kontener w miejsce, z którego go zabrał. Mężczyzna nie pamiętał, skąd go wziął i dodatkowo nie znał okolicy. Adres widniał na kontenerze, więc strażnicy pomogli mu zlokalizować właściwą wiatę. Po kilkunastu minutach śmietnik wrócił na miejsce.

Nie wiemy jednak, czy kuchenkę gazową udało się w końcu dostarczyć na złomowisko.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (98)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Zdjęcia dzielnicy Chełm

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Chełm

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Chełm